Zalety manicure hybrydowego

Systematycznie rośnie liczba fachowych publikacji dotyczących manicure hybrydowego – Shellac. Zabieg ciągle jeszcze cieszy się opinią nowego rozwiązania na rynku usług kosmetycznych, nie da się jednak ukryć, że wzrost liczby jego entuzjastek ma prawo nas oszałamiać. Panie, które do niedawna stosowały sztuczne paznokcie żelowe i akrylowe pogodzone z tym, że ich własne znajdują się w opłakanym stanie, powoli uzyskują nadzieję na to, że mogą zmienić taki stan rzeczy, a kobiety, które do niedawna wstydliwie chowały ręce, teraz śmiało pokazują je bez obaw o ewentualną krytyczną ocenę ze strony koleżanek i przyjaciółek. Manicure hybrydowy zdobywa sobie kolejne kobiece serca, warto zastanowić się zatem nad tym, jakie są jego największe zalety.

Kobiety, które jako pierwsze zaczęły odwoływać się do możliwości manicure hybrydowego zwracały uwagę przede wszystkim na to, że jest on równie wytrzymały, co żel. Poddanie się zabiegowi wcale nie wymuszało na nich obowiązku obsesyjnej troski o stan paznokci, a przecież nie można zapomnieć o tym, że tradycyjny manicure wymagał szczególnego traktowania. I choć solidność i wytrzymałość manicure hybrydowego przywodziła na myśl popularne wcześniej sztuczne paznokcie żelowe, kobiety obawiające się o stan swoich dłoni mogły odetchnąć z ulgą. Zabieg nie niszczył płytki paznokcia ani go nie osłabiał, a ponieważ manicure hybrydowy opierał się przede wszystkim na naturalnych składnikach, szybko można było zauważyć, że stan paznokcia poprawiał się zamiast pogarszać.

Wspominając o zaletach manicure hybrydowego od samego początku zwraca się również uwagę na jego trwałość, która wcale nie jest oczywista w przypadku innych rozwiązań o podobnym charakterze. Kolor nie blednie i nie matowieje, a osoby decydujące się na zabieg nie mają również problemu z odpryskami lakieru, a więc zjawiskami wyjątkowo popularnymi dla tradycyjnego manicure. Skuteczność zabiegu ocenia się na trzy tygodnie, w tym czasie więc możemy cieszyć się pięknymi paznokciami bez względu na to, co robimy. Manicure hybrydowy przewyższa zresztą pod tym względem nawet popularne sztuczne paznokcie akrylowe, te bowiem mogą się złamać przy chwili nieuwagi. Zalety manicure Shellac można zresztą mnożyć, trudno dziwić się więc, że systematycznie rośnie liczba kobiet, które decydują się przetestować i ten zabieg., nawet jeśli początkowo trudno jest im uwierzyć w jego powodzenie.