Auto do ślubu – co wybrać?

Zdezelowany fiat taty, zabytkowy samochód, czy może sportowy wóz brata? Wybór auta do ślubu jest sprawą niezwykle istotną i wcale nie taką prostą. Wyobrażenie przyszłej żony i męża na temat transportu do i z kościoła może być bowiem całkiem odmienne. Ja więc znaleźć kompromis i wybrać coś, co usatysfakcjonuje zarówno kobietę, jak i mężczyznę, którzy mają stanąć wkrótce na ślubnym kobiercu?

Wybór auta do ślubu powinniśmy zacząć od przemyślenia kwestii, czy stać nas na zabytkowy samochód wypożyczony, czy musimy ograniczyć się do pojazdów, które posiada nasza rodzina i przyjaciele. Jeżeli okaże się, że nasze finanse nie pozwalają na wypożyczenie limuzyny, wybór jest właściwie prosty. Ze wszystkich dostępnych wozów należy wybrać taki, który prezentuje nienaganny wygląd z zewnątrz oraz we wnętrzach – ważne, by było to auto pięciodrzwiowe, w stonowanym kolorze, które nie odwróci uwagi od państwa młodych.

Jeżeli mamy odpowiedni zasób finansów, warto rozważyć wynajęcie auta do ślubu. Tutaj wybór jest nieograniczony – od klasycznych limuzyn, przez samochody retro i dorożki, po nowoczesne auta sportowe. Wyeliminujemy rozwiązania skrajne i wybierzmy coś, co zadowoli oboje partnerów. Może to być klasyczny elegancki wóź, który jest uniwersalny i zawsze na czasie. Wybór auta do ślubu nie jest wcale taki straszny – co więcej – może przynieść dużo frajdy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.