Dieta kapuściana

Przedstawiana dieta uważana jest za jedną z najbardziej skutecznych trybów żywienia. Na samym początku należy zwrócić uwagę na to, że dieta nie przynosi żadnych skutków ubocznych i jest postrzegana za jedną z najzdrowszych i najbardziej skutecznych. Dieta kapuściana umożliwia utratę dwóch kilogramów w pięć dni.

Kapusta – w niej tkwi cały sekret

Wszystko przez kapustę, która jest istotnym elementem repertuaru prezentowanego trybu odżywiania. Nie dość, że jest pyszna oraz dostarcza naszemu organizmowi najważniejsze środki odżywcze, to na dodatek posiada bardzo małą ilość kalorii. W 100 gramach surowej kapusty znajduje się mniej więcej 20 kalorii, co jest prawie niczym.

Naturalnie tytułowy produkt to nie wszystko, czym musimy się żywić – dieta umożliwia jedzenie owoców (prawie wszystkie z wyjątkiem tych tuczących jak banany, preferowane są za to cytrusy) oraz gotowanych warzyw. Wolno także używać przypraw takich jak czosnek zwyczajny czy pieprz, które wartościowo wpłyną na działanie przewodu pokarmowego.

Podsumowanie

Reasumując, o ile zależy Ci na ustabilizowanym spadku diety oraz nie masz chęci na liczenie kalorii, a co najistotniejsze – uwielbiasz kapustę, to dieta kapuściana jest rozwiązaniem, nad którym możesz poważnie się zastanowić. Pamiętaj tylko o sile woli – podjadanie słodyczy oraz tuczącego jedzenia może zniszczyć finalny efekt twych działań, więc też zanim przystąpisz do diety zaprojektuj własny jadłospis.